می بند 3 با قابلیت پیش بینی وضعیت آب و هوا

مدیریت وب سایت
17 دی, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
می بند 3

شیائومی در ماه می سال 2018 بروز رسانی جدیدی برای این محصول پرفروش منتشر کرده است که قابلیت های ویژه همچون پیش بینی وضعیت آب و هوا و اعلام میزان دما و دیگر ویژگی های جدید انیمیشنی همراه خود دارد . برای بهره مندی از این ویژگی ها کافی است بعد از بروز رسانی برنامه می فیت ، مچ بند خود را از طریق همین برنامه به گوشی موبایل خود متصل کرده و از طریق تنظیمات ، می بند 3 خود را بروز رسانی کنید .

از دیگر قابلیت های می بند 3 می توان به ضد آب بودن ،محاسبه دقیق قدم ها ،دریافت اس ام اس ، اعلام تماس های دریافتی و دیگر ویژگی های دیگر اشاره کرد. و نکته دیگر اینکه حالت Night Mode و Find My Phone نیز به دیگر امکانات این محصول اضافه شده است .

زمان معرفی می بند 3 شرکت شیائومی اعلام کرد که می بند 3 دارای نسخه ان اف سی NFC روانه بازار خواهد شد که کاربران قادر به انجام کارهای بانکی از جمله تراکنش مالی خواهند شد . که با قیمت 29 دلار به بازار عرضه خواهد شد .

نحوه تنظیم می بند 3 با گوشی موبایل

  1. ابتدا برنامه می فیت رو دانلود و نصب کنبد.

می بند 3

  1. از گزینه های موجود Add Device را انتخاب کرده و Band را انتخاب نمایید.

می بند 3

  1. می بند 3 یا همان دستبند خود را نزدیک گوشی موبایل کنید تا شناسایی شود.

می بند 3

  1. زمان شناسایی ، می بند 3 شروع به لرزش می کند که کافی است دکمه آن را لمس کنید.

می بند 3

  1. و در آخر می بند 3 با دستگاه مورد نظر شما تنظیم شده است . در صورت عدم شناسایی برنامه می فیت خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید و تمامی مراحل را دوباره تکرار کنید تا مراحل شناسایی کامل و بدرستی انجام گیرد.