هدست واقعیت مجازی شیائومی مدل Standalone | شیائومی کالا

شرکت شیائومی هدست واقعیت مجازی مدل Standalone را معرفی کرده است که بدون نیاز به موبایل و یا کامپیوتر به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.هدست واقعیت مجازی شیائومی، دارای پردازنده Snapdragon 821 با رزولوشن ۲۵۶۰*۱۴۴۰ پیکسل  ۲K می باشد. که جزئیات بازی را با حالت سه بعدی برای شما به نمایش می کشد. صفحه نمایشگر هدست به صورت Fast Switch است که با یک کنترلی همانند هدست Oculus Go کار می کند. این هدست به ردیاب مجهز نیست و تنها می تواند تا ۳ درجه آزادی عمل را برای کاربران فراهم کند.

هدست واقعیت مجازی شیائومی مدل Standalone | شیائومی کالا

هدست واقعیت مجازی شیائومی مدل Standalone، را می توانید با متصل کردن سریع با آن شروع به بازی کردن کنید. بدون نیار به کابلی. این هدست مجهز به باتری با ظرفیت ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعتی می باشد.

هدست واقعیت مجازی مجهز به بیش از ۱۰۰۰ بازی واقعیت مجازی می باشد. این هدست دارای حافظه داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی می باشد که به راحتی می توانید بازی های دلخواه خود را نصب کنید و از آن لذت ببرید. قیمت این دستگاه در صورت حافظه ۳۲ گیگی به قیمت ۱۵۰۰ یوان و قیمت حافظه ۶۴ گیگی ۱۸۰۰ یوان می باشد.این هدست به راحتی به وایفای متصل می شود.

هدست واقعیت مجازی شیائومی مدل Standalone | شیائومی کالا

از دیگر ویژگی منحصر به فرد هدست واقعیت مجازی شیائومی مدل Standalone، داشتن اسپیکرهای داخلی دو طرفه می باشد که صدا را به صورت ۳۶۰ درجه ای را برای کاربران فراهم می کند.

 

 

 

 

 

 

 


تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید