ماساژور Mooyee شیائومی

مدیریت وب سایت
30 تیر, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

شرکت شیائومی همواره به دنبال تولید محصولاتی برای زندگی آسان و با لذت بوده است. برای رفع خستگی طول روز می توان از یک آرامبخش و یا یک ماساژور، خستگی های طول روز را رفع کرد. به دلیل گرونی صندلی های ماساژور، بسیاری از افراد نمی توانند از آنها استفاده کنند. به همین دلیل شرکت شیائومی، اقدام به تولید ماساژور قابل حمل و جمع جوری کرده است تا در هر شرایطی بتوان خستگی های خود را رفع کرد.

ماساژور Mooyee شیائومی، جایزه طراحی IF 2017 را کسب کرده است. این ماساژور از مواد ABS و PC تشکیل شده است. همچنین از دیگر ویژگی های ماساژور شیائومی، مجهز بودن به تکنولوژی EMS می باشد که شامل 18 تکنیک ماساژ و 15 سطح شدت می باشد که قادر است تمام سطوح خستگی های متفاوت را برآورد کند.

 

این ماساژور شیائومی، تمام نیاز های جنبه های مختلف را برای ماربران به ارمغان می آورد.

ماساژور شیائومی، را  می توان به راحتی بر روی تمام نقاط بدن قرار داد و از آن استفاده کرد. برای شروع به کار دستگاه کافیست دکمه مغناطیسی را فشرد. در حین کار ماساژور هیچ صدایی ندارد.

ماساژور Mooyee شیائومی، مجهز به بلوتوث نسخه 4.0 می باشد که با تمامی دستگاه ها سازگار است. ماساژور از طریق اپلیکیشن شروع به کار و همچنین می توان شدت ناساژ را افزایش و یا کاهش داد.

برای شارژ کامل ماشاژور تنها کافیت 120 دقیقه وقت بگذارید تا بتوانید 240 دقیقه به طور کامل از آن استفاده کنید. اگر روزی نیم ساعت از دستگاه استفاده شود شارژ آن تا 8 روز کامل کار می کند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.