اسکیت بورد شارژی شیائومی | شیائومی کالا

در سال های اخیر اسکوترهای برقی طرفداران زیادی پیدا کردند و از وسایل بسیار جذاب سرگرمی محسوب می شوند. در گذشته اسکیت بورد های معمولی یکی از وسایل سرگرمی نوجوانان و جوانان محسوب می شد. شرکت شیائومی، بعد از استقبال زیاد از اسکوترها و دوچرخه های شارژی، این بار رو به تولید اسکیت بورد هوشمند کرده است.

اسکیت بورد شارژی شیائومی | شیائومی کالا

جنس بدنه اسکیت بورد شارژی شیائومی، از آلیاژ آلومینیوم و چوب درخت افرای کانادایی ساخته شده است. وزن این اسکیت تنها ۵ کیلوگرم می باشد که قادر به تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم می باشد. ابعاد اسکیت بورد شارژی شیائومی، ۱۳٫۵*۲۰*۷۰ سانتی مترمی باشد. اسکیت بورد شیائومی، از ۷ لایه به ضخامت ۱۱ میلیمتر با چرخ های ۸۳ میلیمتری ساخته شده است.

اسکیت بورد شارژی شیائومی، مجهز به یک موتور DC با قدرت ۵۰۰ واتی می باشد که حداکثر سرعت آن ۲۲٫۵ کیلومتر بر ساعت می باشد. اسکیت بورد دارای ریموت کنترل می باشد که امکان هدایت دستی را برای کاربران آسان می کند. اسکیت بورد شارژی شیائومی، از اپلیکیشن پشتیبانی می کند که سازگار با تمامی دستگاه های اندرویدی و ios می باشد. به دلیل سخت بودن استفاده از اسکیت بورد شیائومی، نیاز به تمرین های طولانی مدت می باشد.

اسکیت بورد شارژی شیائومی | شیائومی کالا

ظرفیت باتری اسکیت بورد هوشمند شیائومی، ۱۸۶۵۰ سامسونگ می باشد که با یکبار شارژ می تواند مسافت ۱۲ کیلومتر را بپیماید. اسکیت بورد شارژی شیائومی، دارای شتاب های مختلفی می باشد که قابل تنظیم است.


تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید