خرید قسطی

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که به منظور سهولت در خرید و پرداخت اقساطی برای کالا های خریداری شده از فروشگاه اینترنتی شیائومی کالا ، همکاری جدیدی را بین شیائومی کالا و لندو آغاز نموده ایم. با مراجعه به سایت لندو ، می توانید نسبت به خریداری کارت های اعتباری فروشگاه اینترنتی شیائومی کالا اقدام نمائید. این کارت های اعتباری از ۱۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون تومان قابل خریداری هستند که با توجه به قیمت کالا های مورد نظر می توانید نسبت به سفارش هر یک از کارت های اعتباری اقدام کنید. با خرید هر کارت اعتباری فروشگاه اینترنتی شیائومی کالا، یک کد در اختیار شما قرار می گیرد که با وارد کردن آن کد در بخش کد تخفیف ، مبلغ کارت اعمال شده و می توانید نسبت به ادامه فرآیند تکمیل خرید اقدام کنید.

توجه داشته باشید که شیوه پرداخت و نحوه تقسیط آن ، طبق قوانین لندو تعیین می شود و فروشگاه اینترنتی شیائومی کالا ، هیچ گونه دخل و تصرفی در این موارد ندارد. قوانین و نحوه سفارش کارت های اعتباری از لندو را با استفاده از سایت لندو به عنوان منبع ، مطالعه فرمائید.

خرید اقساطی
[textbox title=”ورود به سایت لندو و مشاهده کارت های اعتباری از طریق لینک زیر:” title_color=”#ff6c16″ text_under_align=”center” content_align=”center”]